Hakkımızda

Merhaba Arkadaşlar,

Kitap bilginiz 2015 yılında Tema Web Tasarım hizmetleri tarafından siz değerli okuyucuları bilgilendirmek amacı altında kurulmuş bir blog sistemidir.

Bu platform da ücretli kitaplar ve ücretsiz kitaplar olarak paylaşımlar yapılmaktadır. Kitap Bilginiz sitesinin ücretli kitapların satışı ile hiç bir alakası yoktur.

Ücretsiz kitaplara ise içerikte bulunan (Kitap indir) butonunu kullanarak kitaplara sahip olabilir ve kitapları elektronik ortamda okuyabilirsiniz.

Amacımız, faydalanabilecek kitapları ön analizini yaparak siz değerli okuyucularımıza bir ön bilgilendirme yapmaktır. Sizin de işinize yarayacak kitapları bu platform üzerinden bulmanız bizim için onur olacaktır.

Kitap Bilginiz platformunun geliri tamamen Google Adsense reklamlarından elde etmektedir.

Sizler de Kitap Bilginiz platformunu yararlı buluyorsanız. lütfen reklamlarımıza tıklamayı ve kitapların altına yorum bırakmayı unutmayınız.

Saygılarımızla

Kitap Bilginiz
Her Kitapta Bir Bilinmezlik Vardır... 

KİTAP BİLGİNİZ

Sitemiz de, sizler için en faydalı kitaplar ve kitap linkleri paylaşılmaktadır. Kitaplar ücretli ve ücretsiz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kitap içeriklerinde dilerseniz kitapların ilgili sayfalarına gidebilir dilerseniz ücretsiz kitaplarımızı indirebilirsiniz... Keyifli okumalar dileriz...
Yorumlar

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *