Salı, Aralık 27, 2016

İlişki Kurabilme Kitabı (4'lü Set)İlişki Kurabilme Kitabı (4'lü Set)

NLP Eğitimi
Sözel Olmayan İletişim
Karizma
Etkili Flört Rehberi

Yukarda yazmış olduğum bu 4 elektronik kitap karşınızda ki kişilerle kurabileceğiniz iletişim üzerine içerisinde her şeyi barındırmaktadır.

Bu 4'lü set sayesinde özel ve profesyonel hayatınızda sizleri başarıya yönlendirecek yeni programlara sahip olacaksınız.

İnsanlarla kurmuş olduğunuz iletişimin kalitesinden memnun değilseniz ve sizde doğru bir şekilde iletişim kurmayı çok istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bu eğitim seti ile sizin yaşamınızı derinden etkileyecek iletişim bilgilerine ve tekniklerine sahip olabilirsiniz. alacağınız bu eğitim setinde ruh hali, beden dili, ses tonu gibi tum detaylı özellikleri keşfedecek ve sizde hayatınızda ki iletişim kalitenizi yükseklere çıkartacaksınız.

Eğer sizlerde doğru iletişim tekniklerini öğrenmek istiyorsanız. bu 4'lü iletişim kurabilme setine sahip olmalısınız diye düşünüyorum.

Kitapları daha detaylı incelemek isterseniz aşağıda bulunan "Kitabı incele" butonuna tıklayarak daha detaylı bir şekilde inceleyebilir ve güzel fikir elde edinebilirsiniz.

iyi okumalar diliyorum...
---

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

KİTAP BİLGİNİZ

Sitemiz de, sizler için en faydalı kitaplar ve kitap linkleri paylaşılmaktadır. Kitaplar ücretli ve ücretsiz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kitap içeriklerinde dilerseniz kitapların ilgili sayfalarına gidebilir dilerseniz ücretsiz kitaplarımızı indirebilirsiniz... Keyifli okumalar dileriz...
Yorumlar

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *