Pazar, Kasım 29, 2015

Hemoroid Tedavi Kitabı 2


Hemoroid Tedavi Kitabı - 2

Bu kitapta anlatan özel yöntemin mucidi olan Jessica Wright Amerika’da yaşayan bitkisel tedavi uzmanıdır. Yıllarca yaptığı araştırmalar sonucu yaptığı yüzlerce tedavisel deneyden olumlu sonuçlar aldı. Ve sonunda bu birikimini ve tedavi yöntemini 2011 yılında yazdığı “Hemorrhoid no more” isimli kitabında topladı.

Jessica Wright´ın kaleminden sizler için söylediklerini aktarıyoruz…

"Sevgili okuyucular…

Sizlere hemoroidlerinizden doğal yöntemlerle sonsuza dek kurtulmanın yolunu bu kitapta göstereceğim. 4 yıl boyunca yapılan araştırmalar sonucu geliştirdiğim bu yöntem sayesinde, yüzlerce hemoroid hastam şifa buldu. Sizde kitabımda anlattığım yöntemler ile sadece 7 günde hemoroid hastalığından kurtulacaksınız.

Yıllarca bu konunun üzerinde durup ilgilendim ve bu zaman zarfı içerisinde öğrendiklerimi, aynı enstitüde çalıştığum Türk dostum Ayşenur K. Hadley ile bu sayfada Türkiye’deki hemoroid hastaları için paylaştık."

Değerli okuyucular sizin de hemoroid ile ilgili sorun ve şikayetleriniz varsa, sizler için ön bilgilendirmesini yaptığımız bu elektronik kitap hastalığınıza derman olabilecek bilgileri içermektedir.

Hemoroid tedavi kitabını daha detaylı incelemek için aşağıda bulunan "Kitabı İncele" butonuna tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz...

Herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum...

---

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

KİTAP BİLGİNİZ

Sitemiz de, sizler için en faydalı kitaplar ve kitap linkleri paylaşılmaktadır. Kitaplar ücretli ve ücretsiz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kitap içeriklerinde dilerseniz kitapların ilgili sayfalarına gidebilir dilerseniz ücretsiz kitaplarımızı indirebilirsiniz... Keyifli okumalar dileriz...
Yorumlar

Bize Ulaşın

Ad

E-posta *

Mesaj *